Jak pracujeme

Vítáme vás na stránkách poradce Generali České pojišťovny Lukáše Veselého. Od roku 2013 pracuji v České pojišťovně a jsem velice rád, že jsem mohl spojit svoje obchodní zkušenosti s největší tuzemskou pojišťovnou na našem trhu. Když jsem v roce 2013 začínal v kanceláři ČP v otevřeném open space prostoru, nikdy by mě nenapadlo, že v roce 2024 budeme v naší kanceláři aktuálně spravovat přes 1300 klientů z celého severu Čech a celé ČR a patřit  k jedné z největších poradenských kanceláří v Ústí nad Labem. 

Práce v pojištění přináší neustálé inovace a novinky. Je potřeba se neustále školit a doškolovat v novinkách trhu a splňovat tak všechna platná kritéria zkoušek u ČNB. Naše práce je spolupráce na IČO s GČP, kde plníme funkci vázaného zástupce.  Nepracujeme jako zaměstnanci a tak si veškerý obchod řídíme a plánujeme sami. Proto neuvádíme na našich stránkách přímou pracovní dobu, ale veškeré schůzky řešíme na základě pevné dohody jak u nás v kanceláři, tak i u klienta doma nebo ve firmě. Veškeré poskytované služby nabízím na základě platných zkoušek odborné způsobilosti podle § 58 zákona č. 170/2018 Sb. 

V naší profesi je důležitá především kvalita a rozsah smlouvy odpovídající správnému nastavení služeb. V dnešní době je velmi důležité uvědomit si, že odpovídající pojištění a zajištění není opravdu vždy jen to nejlevnější.  Vždy chceme, aby náš klient věděl, proč má svou smlouvu takto nastavenou. Nezapomínejte ani na pravidelné aktualizace smluv při každé podstatné změně. Doporučené kontroly smluv jsou každý 1-2roky. V případě vaší potřeby je možné upravit smlouvy kdykoliv technickou změnou v naší kanceláři. 


  

Proč se k nám klient objednává na přesný čas ? Jelikož chceme řešit váš konkrétní požadavek co nejlépe a přesně. V případě objednání termínu tedy nebudete čekat. Naše práce je dlouhodobá a stáváme se pro vás partnery na celý život. Naše portfolio služeb je velmi široké a pro našeho klienta umíme dělat spousty doplňkových služeb i mimo oblast pojištění. Vypracování analýzy přes náš systém REDY, který slouží ke komplexnímu zajištění a poradenství je základem. 

Pro klienty naší kanceláře umíme zajistit bezplatně pomoc při:  Sjednání nové pojistné smlouvy, sjednání penzijních fondů, investiční služby, bankovních účtů, stavebního spoření , refinancování hypoték a úvěrů,  kontrolu zajištění, pomoc při hlášení pojistné události, doložení dokumentů, asistence,  přikládání dokumentů, nafocení vozidla, konzultace, výroční schůzky, potvrzování bankovních dokumentů.

Doplňkové služby: zajištění asistence, zajištění služeb advokátní kanceláře, pozvánky na klientské akce a eventy, pozvánky na sportovní akce.

Pro domluvení schůzek využívejte prosím naše uvedené kontakty nebo kontaktní formulář. Dokumenty, které nám zasílate,  směřujte, prosím, pouze na oficiální pracovní e-mail lukas.vesely@generaliceska.cz   Není možné přijímat oficiální dokumenty mimo uvedený email díky ochraně GDPR a vašich údajů. V případě, že se nám nedovoláte - zavoláme vám zpátky, jakmile to bude možné. Volejte prosím v pracovní dny od 8:00 - 17:00 hod. Náš telefon není nonstop linka ani náhrada klientské linky 241 114 114.

Těšíme se na spolupráci a na viděnou v naší kanceláři třeba u šálku kávy.


Sjednejte si naší klientskou zónu, benefit stříbrné pojištění a založte si svůj klientský klub 

Chcete-li nám pomoci a mít vaše smlouvy a údaje pod kontrolou: založte si bezplatně naší klientskou zónu a spravujte své údaje online. 

Když si založíte Klientskou zónu, můžete mít aktuální přehled o svých smlouvách 24 hodin denně, kdy se vám to hodí a odkudkoliv. A co vše přes zónu zařídit?

  • Online úhrada pojistného kartou nebo přes bankovnictví
  • Jednoduchá aktualizace vašich osobních a kontaktních údajů
  • Přehled o platnosti smluv, výši pojistného a frekvenci placení
  • Snadné a rychlé oznámení škody a přehled o stavu jejího řešení
  • Náhled na dokumenty ke smlouvě
Ve své klientské zóně můžete pak provést aktivaci našeho klientského klubu.  Výhody Klientského klubu Generali České pojišťovny může využívat každý věrný klient.

Je to jednoduché. Stačí splnit dvě podmínky:

  • Mít u nás jakékoliv dlouhodobé a pravidelně placené pojištění
  • Zaregistrovat se do klubu v Klientské zóně
Dalším benefitem je stříbrné pojištění pro naše klienty: Stříbrné pojištění je možné získat jako benefit v rámci věrnostního programu Klientského klubu Generali České pojišťovny. 

Mám na benefit nárok? Obecné informace o podmínkách zařazení do jednotlivých úrovní programu naleznete v Klientské klubu. Svou úroveň programu zjistíte v Klientské zóně nebo nám zavolejte na 241 114 114.