Vítáme vás na stránkách poradce Generali České pojišťovny Lukáše Veselého. Od roku 2013 pracuji v České pojišťovně a jsem velice rád, že jsem mohl spojit svoje obchodní zkušenosti s největší tuzemskou pojišťovnou na našem trhu. Jsme univerzální pojišťovnou se 190 letou bohatou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění. Po znovuzavedení konkurenčního prostředí v roce 1991 zůstáváme největší pojišťovnou na českém pojistném trhu. Generali Česká pojišťovna spravuje více než sedm milionů pojistných smluv a její tržní podíl na domácím trhu dosahuje 28,7 %.

Jak pracuji : Jsem připraven udělat maximum pro to, abyste s úrovní mnou poskytovaných služeb byli spokojeni. Veškeré poskytované služby nabízím na základě platných zkoušek odborné způsobilosti podle § 58 zákona č. 170/2018 Sb.
Zakládám si na odborné péči, kvalitě, rychlosti vyřízení vaší záležitosti a dlouhodobé spolupráci ve všech směrech. Komplexní přehled najdete v sekci služby.
Chci být vaším partnerem v oblasti pojištění a kdykoliv se na mne můžete spolehnout za každé situace." Pomáháme vám jít dál " a proto pro vás budu vždy hledat tu nejlepší cestu a řešení. 


Akreditované osvědčení pro rok 2023

Zkouška odborné způsobilosti podle § 58 zákona č. 170/2018 Sb., o distribuci pojištění a zajištění - Zkouška IV: Distribuce neživotního pojištění podnikatelů Zkouška odborné způsobilosti podle § 58 zákona č. 170/2018 Sb., o distribuci pojištění a zajištění - Zkouška I: Distribuce životního pojištění Zkouška podle zákona č. 427/2011 Sb., o doplňkovém penzijním spořeníFinanční skupina Generali Česká pojišťovna

190 let

Dlouhá a úspěšná historie

Generali Česká pojišťovna představuje moderní finanční institucí se silnou znalostí českého trhu a mezinárodním zázemím. Její kořeny sahají hluboko do 19. století.

28,7 %

Jednička na trhu

Velikost pojišťovny a její stabilita zaručují, že Generali Česká pojišťovna bude za všech okolností schopná dostát svým závazkům. Stejně jako přinášet zásadní technologické inovace i rychlé a profesionální služby.

Spolehlivý partner pro klienty

4 000 000 Miliony klientů si nás vybraly a spoléhají na nás. Když se něco přihodí, mají k dispozici rozsáhlou pojistnou ochranu, srozumitelné služby a rychlé vyřízení škod.

Prodejní místa na dosah

Generali Česká pojišťovna je snadno dostupná napříč celou Českou republikou, a to nejen ve velkých městech, ale i v těch menších. Naši odborníci jsou připraveni pomoci klientům s řešením jejich specifických potřeb. 900 prodejních míst.


Generali Česká distribuce

Generali Česká Distribuce je největší finanční poradce na českém trhu s nejširším pokrytím. S důvěrou nás můžete navštívit na více než 900 obchodních místech nebo kontaktovat poradce, kterých je více než 6 000.

1. 7. 2020 proběhla fúze společností ČP Distribuce a Generali Distribuce, které se sloučily do společnosti Generali Česká Distribuce a.s. Tato dceřiná společnost Generali České pojišťovny se tak stala největším finančním poradcem na českém trhu.


ČP Zdraví 

Česká pojišťovna ZDRAVÍ a.s. je jedinou pojišťovnou na českém pojistném trhu, která se specializuje na soukromé zdravotní pojištění. V této oblasti dosahuje dlouhodobě významného tržního podílu. Nabízí moderní a variabilní produkty ve vysoké kvalitě, které souvisí s poskytováním zdravotních a sociálních služeb i s řešením tíživé situace klientů při výpadku příjmu, ať už v důsledku úrazu, nemoci nebo ztráty zaměstnání. Zároveň je významným pojistitelem v oblasti bankopojištění.

Generali penzijní společnost 

Největší poskytovatel spoření na penzi v České republice (26% podíl), který nabízí produkty tzv. třetího pilíře. Penzijní společnost České pojišťovny má více než 1,1 milionu klientů, z toho čtvrt milionu z nich spoří na důchod také zaměstnavatel. Penzijní společnost spravuje úspory o celkovém objemu přesahujícím 102 miliard Kč.            Služeb penzijní společnosti mohou využít jednotlivci i firmy.zdroj : https://www.ceskapojistovna.cz/ https://www.generaliceska.cz/